The Skags gang site

Witamy na forum The Skags czuj się jak u siebie w domu, tak długo jak przestrzegasz regulaminu :) Chcesz zobaczyć wiecej? Zaloguj się.

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

  • Index
  •  » off top
  •  » Fallout of bethesdy czy to fallout czy tylko upłycona wersja?

#1 2010-06-30 23:51:50

Astaldo277

Administrator

Zarejestrowany: 2010-06-30
Posty: 79
Punktów :   

Fallout of bethesdy czy to fallout czy tylko upłycona wersja?

Co myślicie o nowym falloutcie od bethesdy? Czy zasługuje na nazwe fallout czy to tylko post apokaliptyczny oblivion? A nawet jeśli to uproszczona strzelanka czy to nie trend w jakim poszły gry? Zapraszam do dyskusji


"Dwie rzeczy są wieczne: Wszechświat i ludzka głupota, choć co do tego pierwszego są wątpliwości" A. Einstein

Offline

 

#2 2010-06-30 23:56:17

Scarface

Moderator

status derq007@aqq.eu
862503
Call me!
Zarejestrowany: 2010-06-30
Posty: 59
Punktów :   

Re: Fallout of bethesdy czy to fallout czy tylko upłycona wersja?

do mnie Fallout w wersji 3D nie przemawia kompletnie..


Gdy struś chowa głowę w piasek dupą chwyta wiatr!

Offline

 

#3 2010-07-01 00:03:35

Astaldo277

Administrator

Zarejestrowany: 2010-06-30
Posty: 79
Punktów :   

Re: Fallout of bethesdy czy to fallout czy tylko upłycona wersja?

Ja zagrałem w fallout'a 3 i naprawdę mi się spodobał wprawdzie grafika jest 3d ale klimat ciągle jest (nie tak niesamowity jak w fallout 1&2 ale zawsze) a przecież klimat to jest to co robią fallout'a fallout'em. Niestety spore uproszczenia powodują że potem gra robi się nudna i grałem do końca na zasadzie byle jak najszybciej przejść zanim umrę z nudów


"Dwie rzeczy są wieczne: Wszechświat i ludzka głupota, choć co do tego pierwszego są wątpliwości" A. Einstein

Offline

 

#4 2010-07-01 08:47:51

muchomor

Administrator

3930531
Zarejestrowany: 2010-06-30
Posty: 116
Punktów :   

Re: Fallout of bethesdy czy to fallout czy tylko upłycona wersja?

gra jest ok, lubie takie klimaty, inne projekty bethesdy mi się podobały (oblivion) więc na plus, jesli chodzi o poruwnanie z falloutem to słąbo im wyszło, na początku atakuje zachwyceniem, klimatem iiii... niedosytem. zupełnie inna interpretacja gry, nie specjalnie zaprzyjaźniłem się z potaciami, misje były czasami zbyt oczywiste, i nawet na poziomie hard mozna bylo walczyc bez wykozystania technik uników, krycia się za przeszkodami a tego włąśnie oczekuje od dzisiejszych gier, na dłuższą mete nużąca

będę czekał dalej na fallouta w starym stylu, moze kogoś ruszy po wypuszczeniu fonline i dopisze dodatkowy scenariusz do silnika F2

Offline

 

#5 2010-07-01 17:58:43

Rusek

Administrator

Zarejestrowany: 2010-07-01
Posty: 103
Punktów :   

Re: Fallout of bethesdy czy to fallout czy tylko upłycona wersja?

Ja powiem tak.Fallout 3 jest przeciętną gierką nie powaliła mnie na kolana gdybym chciał sobie postrzelać zagrałbym w CS'a Ma jako taki klimat postapo. Fabuła tez nie szczególna i do końca przewidywalna.

Offline

 
  • Index
  •  » off top
  •  » Fallout of bethesdy czy to fallout czy tylko upłycona wersja?

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.power-rangers.pun.pl www.biezuniacy.pun.pl www.watra.pun.pl www.pl-elite.pun.pl www.wrestlegame.pun.pl